Kariera

Publiczne Przedszkola Europejskie wraz z rozwojem i otwieraniem nowych grup poszukują zaangażowanych i kreatywnych nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli wspomagających, pedagogów specjalnych i pomoce nauczycieli. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze, w młodym, zgranym zespole, w prężenie rozwijającej się sieci Przedszkoli Europejskich, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród Rodziców.

Zacznij z nami tworzyć miejsce dla najmłodszych pełne pasji, dobrych emocji.
Jeśli praca z dziećmi to dla Ciebie przyjemność – serdecznie zapraszamy.

Poszukujemy osób:

z wykształceniem z zakresu pedagogiki specjalnej lub w trakcie studiów

empatycznych

Oferujemy:

pracę na pełny etat z umową o pracę w jednym z naszych przedszkoli

możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji

możliwość awansu na wyższe stanowisko

możliwość rozwoju i awansu zawodowego

bezpłatny pyszny obiad podczas pracy

bogaty pakiet opieki medycznej

bardzo przyjazną, bezstresową atmosferę pracy

przestrzeń na własną inicjatywę i pomysły

Poszukujemy osób:

z wykształceniem wyższym kierunkowym z przygotowaniem pedagogicznym w specjalizacji wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub w trakcie studiów,

z wykształceniem z zakresu pedagogiki specjalnej lub w trakcie studiów

uważnych na relacje z dziećmi, pełnych energii, ambitnych, z kreatywnymi pomysłami,

empatycznych.

Oferujemy:

pracę na pełny etat z umową o pracę w jednym z naszych przedszkoli,

możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach,

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji,

7 godzin dydaktycznych dziennie,

możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

bezpłatny pyszny obiad podczas pracy,

bogaty pakiet opieki medycznej.

bardzo przyjazną, bezstresową atmosferę pracy,

przestrzeń na własną inicjatywę i pomysły.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Pamiętaj o załączeniu w CV klauzuli poufności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił problem z wysłaniem Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.