Przedszkole Europejskie 1 - Bemowo

 • LOKALIZACJA

  Publiczne Przedszkole Europejskie I wyróżnia się doskonałą lokalizacją

  i bardzo dobrymi warunkami lokalowymi. Przedszkole zlokalizowane jest przy ulicy ul. Powstańców Śląskich 3 lok. UO 2 w Warszawie. Budynek przedszkola jest duży i nowoczesny. Przestronne i estetycznie urządzone sale dydaktyczne stwarzają doskonale warunki do bezpiecznej zabawy i wszechstronnego rozwoju. Przedszkole mieści się na parterze, posiada własny zielony plac zabaw wyposażony w najlepszej jakości sprzęty i zabawki.

 • WYŻYWIENIE

  Dzięki zdrowej i urozmaiconej diecie dzieci próbują nowych smaków

  Posiłki komponowane są z dbałością o zbilansowaną dietę dla dzieci w wieku 3-6 lat według wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia. Przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, bez dodatku wzmacniaczy smaku, z ograniczeniem zużycia soli, cukru oraz tłuszczu dzięki wykorzystaniu technik kulinarnych w piecu konwekcyjno – parowym. Dzieci mają możliwość wypróbowania dań z całego świata w ramach organizowanych kulinarnych dni tematycznych. Dodatkowo ograniczamy spożywanie mięsa na korzyść warzyw, owoców i strączków i proponujemy jeden dzień w tygodniu z kuchnią wegetariańską.

  Nasza kuchnia w Przedszkolu Europejskim przy ulicy Bysławskiej pod brandem Sanus Manducans przygotowuje posiłki dla całej sieci Przedszkoli Europejskich uwzględniając indywidualne potrzeby dzieci w przypadku alergii pokarmowych, nietolerancji, specjalnych wymagań żywieniowych.

 • KADRA PEDAGODICZNA

  Kadra pedagogiczna przedszkola to zespół kreatywnych i młodych nauczycieli

  dla których praca z dziećmi jest pasją. Wspierają zainteresowania i talenty dzieci, jednocześnie zapewniając im harmonijny i wszechstronny rozwój. Dbają o najwyższą jakość zajęć oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Do każdego dziecka podchodzą indywidualnie. Pracują z sercem i niezwykłym zaangażowaniem. W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki, stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorą aktywny udział w kursach, szkoleniach, radach pedagogicznych.                                                                                         

  Pracę nauczycieli wspierają: psycholog, logopeda oraz instruktorzy zajęć dodatkowych.

  Są to wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi.

 • EDUKACJA

  Edukacja w przedszkolu prowadzona jest zgodnie podstawą programową

  wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN. Dodatkowo oferta edukacyjna przedszkola wzbogacona jest o autorskie programy pracy z dziećmi. Dzieci każdego dnia biorą udział w różnorodnych zajęciach dostosowanych do ich możliwości rozwojowych. W przedszkolu organizowane są warsztaty naukowe, ciekawe koncerty i teatrzyki, występy okolicznościowe dla rodziców i dziadków. W godzinach popołudniowych dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych, tanecznych, sportowych, lego oraz sensorycznych.

 • EKOLOGIA I ZDROWY TRYB ŻYCIA

  Przedszkole promuje zdrowy tryb życia i ekologię

  Dzieci uczestniczą w projekcie „Eko-przedszkole”. Każdego dnia uczą się szacunku do naszej planety, kształtują nawyki ekologiczne i pro zdrowotne. Poprzez realizację projektu „Mały Europejczyk zwiedza Świat” dzieci poznają różne kultury i obyczaje. Uczą się tolerancji i ciekawości świata.

 • POZYTWYNE OPINIE

  Publiczne Przedszkole Europejskie I cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców

  o czym świadczą liczne opinie
  wystawione na facebookowej stronie Przedszkole Europejskie Bemowo

 • Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola

  Skontaktuj się z Nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Przedszkole Europejskie 1 – Bemowo
  ul. Powstańców Śląskich 3 lok. UO 2
  01-381 Warszawa
  Telefon: +48 513 140 182
  Telefon: +22 300 20 80
  powstancow@przedszkole-europejskie.pl

 • Galeria