Przedszkole Europejskie 4 - Mokotów

 • LOKALIZACJA

  Publiczne Przedszkole IV znajduje się w centrum Mokotowa

  Przedszkole mieści się w biznesowym centrum Mokotowa w ekobudynku Adgar Bit. Przestronne sale, nowoczesna infrastruktura, doświadczony zespół pedagogów, własny plac zabaw oraz innowacyjne pomoce dydaktyczne to nasze plusy. Dla rodziców oferujemy bezpłatny parking (30 minut gratis).

 • KREATYWNA EDUKACJA

  Nauczanie w ramach podstawy programowej wzbogacone jest o szeroką ofertę zajęć dodatkowych

  Zapewniamy działania twórcze w sferze plastycznej, muzycznej, teatralnej i kulinarnej, opiekę specjalistów oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Chcemy, aby nasze dzieci w przyszłości były otwarte, śmiałe i ciekawe świata oraz aby prowadziły zdrowy styl życia. Pamiętamy również, że czas dzieciństwa to czas zabawy. Zapewnienie dzieciom radosnego dzieciństwa i pobudzanie ich ciekawości świata jest naszym zadaniem, które realizujemy każdego dnia.

 • WYŻYWIENIE

  Dzięki zdrowej i urozmaiconej diecie dzieci próbują nowych smaków

  Posiłki komponowane są z dbałością o zbilansowaną dietę dla dzieci w wieku 3-6 lat według wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia. Przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, bez dodatku wzmacniaczy smaku, z ograniczeniem zużycia soli, cukru oraz tłuszczu dzięki wykorzystaniu technik kulinarnych w piecu konwekcyjno – parowym. Dzieci mają możliwość wypróbowania dań z całego świata w ramach organizowanych kulinarnych dni tematycznych. Dodatkowo ograniczamy spożywanie mięsa na korzyść warzyw, owoców i strączków i proponujemy jeden dzień w tygodniu z kuchnią wegetariańską.

  Nasza kuchnia w Przedszkolu Europejskim przy ulicy Bysławskiej pod brandem Sanus Manducans przygotowuje posiłki dla całej sieci Przedszkoli Europejskich uwzględniając indywidualne potrzeby dzieci w przypadku alergii pokarmowych, nietolerancji, specjalnych wymagań żywieniowych.

 • KADRA PEDAGODICZNA

  Wszyscy nauczyciele mają wykształcenie pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne

  Ponadto biorą udział w licznych kursach kwalifikacyjnych, doskonalących oraz metodycznych. Najważniejsze jest to, że kochają pracę z dziećmi i posiadają predyspozycje do wykonywanego zawodu. Ideą przewodnią pracy naszych nauczycieli jest przede wszystkim poszanowanie godności dziecka, umiejętność współdziałania z dzieckiem, motywacja i zaspokajanie jego indywidualnych potrzeb.

  Naszym zadaniem jest znalezienie drogi do każdego dziecka w trakcie zajęć, pobudzanie jego zainteresowań i możliwości intelektualnych.

 • POZYTWYNE OPINIE

  Przedszkole Europejskie IV cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców

  o czym świadczą liczne opinie
  wystawione na facebookowej stronie Przedszkole Europejskie Mokotów

 • Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola

  Skontaktuj się z Nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Przedszkole Europejskie 4 – Mokotów
  ul. Konstruktorska 11
  02-673 Warszawa
  Telefon: +48 507 629 407
  Telefon: +22 266 80 42
  konstruktorska@przedszkole-europejskie.pl

 • Galeria